Новини

Медична мережа «Добробут» - вища категорія чистоти!

Медична мережа «Добробут» - це перша в Україні мережа приватних клінік, яка працює за сучасними стандартами якості надання медичної допомоги. На сьогодні по Києву працює 7 підрозділів. Всі клініки Медичної мережі «Добробут» мають вищу категорію акредитації.

Керівництво закладу створює всі умови для ефективної допомоги пацієнтам, маючи в своєму розпорядженні найсучаснішим медичним обладнанням та залучаючи кращих лікарів. Персонал дбає про те, щоб діагностичні та лікувальні процедури були безпечними і якісними.

Лікувально-діагностичний центр приймає пацієнтів цілодобово. Комфортний, 6-ти поверховий багатокорпусний центр, розміщується на Севастопольській площі за адресою вулиця Сім'ї Ідзиковських, 3, місто Київ. 14 квітня 2017 року  приймально-діагностичне, поліклініка для дітей та дорослих отримали відзнаку «Чиста лікарня безпечна для пацієнта». Це говорить про те, що проблем з санітарно-епідемічним режимом у закладі немає. Прийом проводять кваліфіковані фахівці для дітей і дорослих. За максимально короткий термін Ви маєте можливість пройти повне обстеження і отримати вичерпну інформацію про стан Вашого здоров'я в одному комплексі. Комплексний підхід і якісне обслуговування для всієї родини 24/7 роблять перебування в клініці комфортним, а лікування - результативним і безпечним.