Новини

Медичний Центр "Савон" - гарантований кредит безпеки пацієнта

27 квітня 2017 року медичний центр «Савон» міста Києва отримав відзнаку «Чиста лікарня безпечна для пацієнта». Згідно проекту аудиторського протоколу Асоціації «СОІК» центр повністю оснащений дозуючими системами, засобами для гігієни рук, дезінфекції поверхонь, медичних виробів, обладнанням для прибирання, професійними ємностями згідно європейських стандартів та чинного законодавства України. Також налагоджена система утилізації медичних відходів та виробів медичного призначення одноразового використання. Персонал володіє основними навиками забезпечення санітарно-епідеміологічного режиму в лікувально-профілактичній установі, що підтверджено документально. 

Медичний Центр "Савон" - це багатофункціональний заклад, який з 2002 року надає консультативно-лікувальні та діагностичні послуги. Лікарі центру тісно співпрацюють для досягнення максимального ефекту при вирішенні будь-яких проблем зі здоров'ям пацієнтів.Основними принципами роботи фахівців центру є індивідуальний підхід до кожного пацієнта і використання найсучасніших методик діагностики та лікування різних захворювань, у тому числі викликаними інфекціями, які передаються статевим шляхом (хламідіоз, уреаплазмоз, мікоплазмоз, герпес, папіломавірусна інфекція та інші). У медичному центрі використовують при лікуванні, як традиційні медикаментозні методи лікування, так і альтернативні (фітотерапія, рефлексотерапія, лазеротерапія, антигомотоксична терапія і т.д.). При необхідності Ви можете отримати консультацію фахівця вузького профілю: ендокринолога, гінеколога, дерматолога та ін.

Дослідження різних органів і систем проводять висококваліфіковані фахівці, які мають досвід роботи в найкращих клініках міста. Участь у проекті «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» є стимулом для якіснішої роботи всього персоналу медичного центру з метою досягнення безпеки пацієнтів.