Новини

«Into-Sana» - турбота про безпеку всієї родини

У місті Києві на лівому березі працюють два медичних центри «Into-Sana»: біля станції метро Лівобережна, вул. Раіси Окіпної, 4б та метро Осокорки, вул. Дніпровська Набережна, 25.
Це багатопрофільні клініки для лікування дорослих і дітей, які відкриті ще у лютому 2009 року. 5 липня відбулося вручення статусу «Чиста лікарня безпечна для пацієнта». З вітальними словами виступили керівники підрозділів, відповідно, Розумний Сергій Васильович та Брикульський Ігор Борисович. Також хотілося б висловити подяку старшим медичним сестрам Масній Оксані Володимирівні та Федоровій Валентині Миколаївні.
 
Новий медичний центр на правому березі за адресою вул. Нижний Вал, 49а був відкритий у січні 2017 року. Тут впровадженням проекту займались керівник підрозділу Харик Наталія Вікторівна та старша медична сестра Бедзюх Олеся Олексіївна і урочисте вручення відбулося 6 липня. У клініках було проведено гігієнічні аудити та проведено ряд семінарів і тренінгів. Робота і оснащення центрів відповідають вимогам законодавства України та європейським стандартам гігієни і чистоти.
 
Лікування пацієнтів  у підрозділах орієнтується на новітні і сучасні принципи в організації санітарно-епідеміологічного режиму. Отриманий статус - результат злагодженої командної роботи та великого бажання бути кращими. Не кожна приватна лікарня відповідає запровадженим стандартам. У медичних центрах «Into-Sanа» турбуються про вашу безпеку, тому тут чітко налагоджена систему гігієни та чистоти. «Into-Sana» - це турбота про безпеку для всієї родини.