Новини

Медичний центр "Призма" : краса у чистоті

Медичний центр "Призма" почав свою роботу в 1994 році з відкриття відділення естетичної стоматології, яке стало лідером в наданні стоматологічної допомоги в Україні. У липні 2017 року медичний центр "Призма" розширив свою сферу діяльності в напрямку естетики і відкрив відділення естетичної косметології та реабілітації, унікальність якого полягає в індивідуальному підході до обличчя і тіла кожного пацієнта через розуміння естетології як міждисциплінарної науки в цілому, що об‘єднує естетичну медицину, дерматологію, косметологію, стоматологію, ендокринологію, дієтологію, невропатологію та остеопатію, як механізми впливу на красу та здоров‘я людини в цілому. Лікарі дерматологи-косметологи, естетисти, невропатолог, ендокринолог, остеопат за допомогою високої компетенції та унікального в Україні обладнання допомагають  пацієнтам в різних питаннях естетики, краси і здоров'я.

7 серпня у МЦ «Призма-13» відбулася довгоочікувана подія – вручення статусу «Чиста лікарня - безпечна для пацієнта». Завідуюча відділенням естетичної косметології та реабілітації, Попович Юлія Олександрівна, наголосила на важливості цього досягнення і висловила надію, що отримання сертифікату стане потужним стимулом для подальшого вдосконалення роботи центру.

Також на врученні були присутні заступник головного лікаря Коваль Людмила Миколаївна, керівник проекту Красноленська Катерина Володимирівна та персонал закладу. У медичному центрі Призма здійснюється індивідуальний комплексний підхід до кожного пацієнта, дотримуючись ряду принципів: безперервність, послідовність і спадкоємність.  Місія закладу не лише внести у життя красу, гармонію,а й створити світ здоров'я, куди прагне потрапити кожен.