Новини

Всеукраїнський проект "Чиста школа - здорова дитина" відкриває львівська школа

Завдання виявилось не з легких, так як вони були першовідкривачами проекту в  цілій Україні!

Фахівець СОІК провів ретельні аудити навчального закладу, перевірив наявність якісних миючих засобів, стану дезінфекції у закладі та кратності прибирань; склав рекомендації по дооснащенню та розробив грамотні розрахунки потреби миючих та дезінфікуючих засобів. Опріч цього, значну увагу було приділену навчанню шкільного персоналу, якому довірено прибирання. Останні оволоділи новими знаннями та навичками, що спростили трудомісткий процес прибирання за допомогою професійного інвентарю. Не оминули надважливі спальні та ігрові зони у дитсадочку, удосконаливши систему дезінфекції без шкідливого впливу на дитяче середовище.

Наостаток, було проведено ряд лекцій і для дітей даного навчального комплексу,аби затвердити результат проведених заходів. Вручення статусу відбувалось урочисто, 1 вересня, в присутності керівництва закладу та транслювалось у новинах на телеканалі  “24”.

Вчасна гігієна рук, зразкова поведінка вчителів в системі гігієни, злагоджена та відповідальна робота іншого персоналу школи, розуміння санітарних проблем керівництвом закладу приносять бажаний результат – Чисту Школу ! Хочемо привітати із значним досягненням навчально-виховний комплекс”Політехнк-Еколенд” та побажати бути зразком і для інших шкіл нашої держави!