Новини

"СИМЕТРИКА" - стоматологічна клініка європейського рівня

29 вересня 2017 року відбулось вручення статусу у стоматологічній клініці "СИМЕТРИКА". Плідна співпраця з установою розпочалась ще взимку цього року. "СИМЕТРИКА" - стоматологічна клініка європейського рівня. Цей заклад може пишатись не лише професіоналами, сучасним обладнанням, комплексним,індивідуальним підходом до кожного пацієнта, а й  високим рівнем дотримання санітарних норм. В клініці працюють фахівці своєї справи, що з великою відповідальністю відносяться до пацієнтів, знаходять ефективні рішення проблеми, а також чітко дотримуються правил санітарно-епідеміологічного режиму, в чому ми переконались.

У ході гігієнічного аудиту заклад підтвердив всі вимоги проекту, а саме: дотримання правил особистої гігієни медичним персоналом, забезпечення належного дезінфекційно-стерилізаційного режиму в стоматологічній клініці та впровадження двовідерної системи. Було удосконалено систему генерального прибирання,що потребувала мінімальної корективи. З ініціативи медичного персоналу, було проведено  навчальний тренінг та тестування для перевірки знань.

Злагоджена робота колективу та зацікавленість персоналу у безпеці своїх пацієнтів заслуговують на  заслужену відзнаку  “Чистої лікарні” та внесення до Всеукраїнськошго реєстру! Вітаємо!