Новини

Давидівська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини в числі "чистих лікарень" України

У будь-якому селі Львівщини для мешканців є дуже важливим рівень надання медичної допомоги. Тут місцеві жителі можуть отримати практично всі ті ж медпослуги, що й у Львові, а відтепер в абсолютно безпечних умовах як для пацієнтів, так і для медичного персоналу.  З літа 2017 заклад розпочав плідну співпрацю з Асоціацією ”СОІК”, а з 26 жовтня активно контролюється аудиторами інфекційного контролю.

Спочатку амбулаторія обслуговувала тільки села Черепин і Давидів. Після об’єднання сюди на лікування приїжджають й мешканці інших сіл. Тому весь комплекс медичних послуг надається з дотриманням усіх санітарних норм та правил. Значну роль у налагодженні санітарно-епідеміологічного режиму відіграла головний лікар закладу – Гнатів Ірина Леонідівна, що доклала максимум зусиль та праці в дооснащенні закладу згідно усіх нормативно-правових вимог. Давидівська амбулаторія в достатніх кількості забезпечена антисептикою, дезінфектантами, в тому числі швидкою дезінфекцією, дозаторами та диспансерами закритого типу,  професійними ємностями для знезараження медичних інструментів,тарою для брудної та чистої білизним,мішками для утилізації медичних відходів, прибиральним інвентарем.

А з серпня 2017 року у закладі впроваджено використання двовідерної системи VERMOP за 236 наказом МОЗу. Для якісного очищення і дезінфекції внутрішнього середовища  використовують мопи та систему двох відер, куди входять два промарковані пластикові відра, розташовані на візку (для чистого розчину та для  використаних мопів). Використання системи сприяє зменшенню мікробної контамінації дезінфекційного розчину, а також запобігає перенесенню резистентних штамів умовно-патогенних мікроорганізмів з одного об’єкта внутрішнього середовища ЗОЗ на інший. Також було проведено майстер-клас по використанню новітньої  системи Prewash(попередньо підготовлених мопів) для медпрацівників.

Заключний аудит преконав, що система налагоджена чітко, а робота медичного персоналу – якісно. А головною запорукою отримання відзнаки закладу стала тверда рука головного лікаря та бажання працювати персонал закладу. В планах долучити до Всеукраїнського реєстру чистих лікарень і решту ФАПів Давидівської Об'єднаної Територіальної Громади. Вітаємо персонал закладу та громаду с.Давидів! У будь-якому селі Львівщини для мешканців є дуже важливим рівень надання медичної допомоги. Тут місцеві жителі можуть отримати практично всі ті ж медпослуги, що й у Львові, а відтепер в абсолютно безпечних умовах як для пацієнтів, так і для медичного персоналу.  З літа 2017 заклад розпочав плідну співпрацю з Асоціацією ”СОІК”, а з 26 жовтня активно контролюється аудиторами інфекційного контролю. Спочатку амбулаторія обслуговувала тільки села Черепин і Давидів. Після об’єднання сюди на лікування приїжджають й мешканці інших сіл. Тому весь комплекс медичних послуг надається з дотриманням усіх санітарних норм та правил. Значну роль у налагодженні санітарно-епідеміологічного режиму відіграла головний лікар закладу – Гнатів Ірина Леонідівна, що доклала максимум зусиль та праці в дооснащенні закладу згідно усіх нормативно-правових вимог. Давидівська амбулаторія в достатніх кількості забезпечена антисептикою, дезінфектантами, в тому числі швидкою дезінфекцією, дозаторами та диспансерами закритого типу,  професійними ємностями для знезараження медичних інструментів,тарою для брудної та чистої білизним,мішками для утилізації медичних відходів, прибиральним інвентарем. А з серпня 2017 року у закладі впроваджено використання двовідерної системи VERMOP за 236 наказом МОЗу. Для якісного очищення і дезінфекції внутрішнього середовища  використовують мопи та систему двох відер, куди входять два промарковані пластикові відра, розташовані на візку (для чистого розчину та для  використаних мопів). Використання системи сприяє зменшенню мікробної контамінації дезінфекційного розчину, а також запобігає перенесенню резистентних штамів умовно-патогенних мікроорганізмів з одного об’єкта внутрішнього середовища ЗОЗ на інший. Також було проведено майстер-клас по використанню новітньої  системи Prewash(попередньо підготовлених мопів) для медпрацівників.

Заключний аудит преконав, що система налагоджена чітко, а робота медичного персоналу – якісно. А головною запорукою отримання відзнаки закладу стала тверда рука головного лікаря та бажання працювати персонал закладу. В планах долучити до Всеукраїнського реєстру чистих лікарень і решту ФАПів Давидівської Об'єднаної Територіальної Громади. Вітаємо персонал закладу та громаду с.Давидів!