Новини

КЗ ЛОР ЛОДКЛ "ОХМАТДИТ" м.Львова стартує у Всеукраїнському проекті "Чиста лікарня"

3 листопада на загальнолікарській п’ятихвилинці відбулось урочисте вручення відзнаки “Чиста лікарня – безпечна для пацієнта”  відділенню анестезіології з ліжками інтенсивної терапії за участі головного лікаря Возниці Мар’яни , головної медсестри Бас Ірини, президента львівської Асоціації медичних сестер Шевчук Ірини та регіонального представника Асоціації Служби Організації Інфекційного Контролю Тарас Марії. Відділення анастезіології з ліжками інтенсивної терапії після проведення капітального ремонту почало активно врегульовувати систему санітарно-протиепідемічного режиму. Дезінфекційний білизняний  режими відділення, система кольорового маркування, дозуваня антисептики, поділ прибирального інвентарю, контроль прибирання -  всі заходи санітарно-гігієнічного режиму налагоджені згідно з діючими нормативами.

Найбільшим досягненням відділення, чим не завжди можуть пишатись інші, є усвідомлення значення санітарно-гігієнічного режиму в запобіганні виникненню ВЛІ самим медперсоналом. Знання правильного алгоритму дій у дезінфекції - запорука якісного знезараження медичного обладнання.  Якісно налагодженій системі контролю за дотримання санітарних вимог можна завдячувати  плідній роботі старшої медсестри відділення та головної медсестри закладу - Бас Ірині. Завдяки їхній відповідальності та ретельності у роботі весь колектив відділення працює чітко та злагоджено.   

У відділенні анастезіології з ліжками інтенсивної терапії  проходять лікування діти з важкими захворюваннями та після оперативних втручань, за рік тут лікується близько 300 пацієнтів. Тому це відділення має велике значення, воно є і є "обличчям" закладу. Тому побажаємо, аби не лише "обличчя "ОХМАТДИТУ" було чистим", але й усі інші відділеня закладу впевнено ставали учасниками Всеукраїнського проекту "Чиста лікарня - безпечна для пацієнта".