Новини

КЗ "Луцька міська клінічна лікарня впевнено проходить перевірки та здобуває нові статуси"

Завдяки плідній праці головного лікаря, Духневич Лариси Петрівни та головної медсестри, Бортник Надії Андріївної, всього медколективу лікарні "Луцька міська клінічна лікарня" успішно пройшли перевірку 7 відділень закладу: інтервенційний блок, операційний блок, відділення урології,нейрохірургія, відділення ургентної хірургії, гінекологічне відділення, відділення малоінвазивної хірургії.

Відділення засвідчили високий рівень дотримання саніепідрежиму, регламентованого усіма санітарними вимогами та нормами. Система дозування, дезінфекції, прибирання працює чітко і злагоджено. Святкова атмосфера відділень сприяла гарному настрою під час аудитування закладу. Старші медсестри чітко володіють інформацією про режими дезінфекції, типи антисептики та дезінфектантів, алгоритми поводження з інфікованою білизною, знезараження одноразового медичного інструменту, методами прибирання системою двох відер. 

Найважливіший показник якості чистоти закладу - позитивні та схавальні відгуки пацієнтів, що в один голос засвідчили не лише про досконалу чистоту, але й про привітність і доброту медсестринства КЗ "Луцької міської клінічної лікарні".

У актовому залі відбулося урочисте вручення сертифікатів чистоти відділенням, що успішно пройшли планову перевірку та нагородження новоспечених учасників проекту "Чиста лікарня - безпечна для пацієнта". У Волинському регіоні розпочав робочу новий спеціаліст інфекційного контролю - Анна Мельничук.

Колектив СОІК бажає натхнення у вашій нелегкій праці та святкового настрою цілий рік!