Новини

Комунальна міська дитяча клінічна лікарня м.Львова здобуває 12 статус ”Чиста лікарня – безпечна для пацієнта”

Попередні аудити засвідчили дотримання всіх санітарних норм та наказів МОЗу по санепідрежиму.

Старші медсестри ретельно  контролюють  дотримання медсестрами законодавчих вимог щодо санітарно-гігієнічного режиму у закладі. У відділеннях здійснюється систематичний контроль знезаражування інструментарію та використання дезінфекції швидкої дії. Якісно налагоджена зона прибирання: проведення генеральних та поточних прибирань, кварцування у маніпуляційному та процедурному кабінетах проводиться згідно графіків. Прибиральний інвентар має маркування із зазначенням приміщень, обробляється і зберігається у спеціальному приміщенні (поза межами медичних кабінетів).

Медсестри працюють чітко та злагоджено, як один організм, що і забезпечує порядок та ідеальну чистоту їхніх відділеннях. На врученні статусу ”Чиста лікарня – безпечна для пацієнта” були присутні головна медсестра Невінська Любов Михайлівна, Президент Асоціації медичних сестер Львівської області Ірина Шевчук та регіональний представник СОІК Тарас Марія. Цього ж дня відбувся аудит у відділенні офтальмоголії,що також претендує на вручення відзнаки чистоти.

Вітаємо педіатричне відділення №1 і відділення алергології  у сім’ї Чистих лікарень України та бажаємо успіхів у всіх починаннях!