Новини

Перша медична лабораторія у Львові здобуває статус чистоти

«Якість у  крові», - так звучить девіз закладу. А завдяки старанням та кропіткій, щоденній роботі персоналу -  це також і 100% безпечна лабораторія для своїх пацієнтів. І це не лише результат участі у проекті, але і основний принцип роботи закладу.

Цей принцип поширюється на якість медичних послуг, кваліфікацію фахівців і, звичайно ж, на комфортні умови перебування в клініці. Для забезпечення якісного обслуговування клієнтів медичний персонал лабораторії разом з ініціатором впровадження проекту Ковальчук Наталією, щодня вирішує цілий ряд найважливіших питань – в тому числі питання інфекційного контролю і налагодження системи гігієни лабораторії.

За результатами незалежного гігієнічного аудиту Асоціації «СOIK» медична лабораторія ”Ескулаб” відповідає  основним стандартам, згідно з нормативними документами, які регламентують санітарно-епідеміологічний режим в установах охорони здоров'я. Основну увагу аудит акцентував на: організації використання дезінфікуючих засобів; знезараженні виробів медичного призначення, інструментарію; обробки рук медичного персоналу; правильній системі прибирання поверхонь; кімнатах особистої гігієни.

Відтепер у «Першій соціальній медичній лабораторії «Ескулаб» діє інноваційна система PreWash від Vermop. Процес прибирання тепер більш автоматизований та грамотно оснащений інвентарем.

Колектив клініко-діагностичної  лабораторії в присутності Президента Асоціації медичних сестер Львова, Шевчук Ірини Богданівни та регіонального представника СОІК, отримав довгоочікуванний статус, за участь у всеукраїнському проекті “чиста лікарня – безпечна для пацієнта”. Ласкаво просимо у сім'ю чистих лікарень України !