Новини

Для Київського міського пологового будинку № 1 День Св. Миколая став символічною датою

Відділення анестезіології та ІТ з операційним блоком, відділення новонароджених, бактеріологічна лабораторія, гінекологічне відділення, відділення патології вагітності та клініко-діагностична лабораторія удостоєні відзнаки чистоти.

З вітальним словом виступила головний лікар Гончарук Наталія Петрівна і основним «сюрпризом» було вручення статусу на весь заклад представником Асоціації «СОІК».

Нагадаємо, що перші вручення відбулися 14 лютого 2017 року (5 відділень), і тоді КМПБ №1 став першим серед пологових будинків міста Києва, що почав приймати участь у проекті «Чиста лікарня».Етапи становлення КМПБ №1 сягають 100-літньої історії, починаючи з 1918 року – заснування пологового будинку, як першого окремого пологодопоміжного закладу у місті Києві і по теперішній день. На сьогодні це 60 висококваліфікованих лікарів, 120 акушерок та медичних сестер, 70 молодших медичних працівників, які щодня супроводжують жінок під час планування та виношування вагітності, пологів та перших днів немовляти.Серед винагород КМПБ №1 також хотілося б відзначити підтвердження статусу «Лікарня, доброзичлива до дитини» (2017 рік) і та отримання сертифікату відповідності міжнародного стандарту ISO 9001:2015 та гармонізованого стандарту ДСТУ ISO 9001:2015. Тут надають високоспеціалізовану медичну допомогу в умовах цілодобового та денного стаціонару.

Також заклад має вищу категорію акредитації ІІ рівня надання медичної допомоги та активно співпрацює з іншими медичними закладами ІІ і ІІІ рівня.Це в першу чергу говорить про командну роботу і високий професіоналізм працівників закладу та наполегливість керівництва у досягненні поставлених цілей. Тож бажаємо не зупинятися на досягнутому і дякуємо головній акушерці Дорош Олені Вікторівні за ініціативу у долученні закладу до проекту «Чиста лікарня безпечна для пацієнта"