Новини

У комунальному закладі "Новгород-Сіверська центральна районна лікарня імені І.В.Буяльського" відбулася важлива подія

22 лютого 2018 року у комунальному закладі "Новгород-Сіверська центральна районна лікарня імені І.В. Буяльського" відбулася важлива подія.

Операційний блок хірургічного відділення отримав відзнаку "Чиста лікарня безпечна для пацієнта". Офіційне вручення відбулось у присутності заступника голови районної державної адміністрації Нелі Чугаєвої, адміністрації лікувального закладу та медичного персоналу відділення.

Як зазначила головний лікар Світлана Шам, спеціалісти "Служби організації інфекційного контролю" провели аудит відділення, а нині операційна отримала відзнаку "Чиста лікарня безпечна для пацієнта", що свідчить про відповідність сучасним стандартам гігієни та санітарним нормам. Ця подія повинна привернути увагу та надихнути інші відділення лікарні на підвищення якості санітарно-епідемічних процесів у лікарні.

Спеціаліст Асоціації СОІК Людмила Катреча вручила табличку з написом "Чиста лікарня безпечна для пацієнта" колективу відділення. Урочисто її було розміщено при вході в операційний блок.