Новини

Хірургічне відділення КЛПЗ «Міської клінічної стоматологічної поліклініки» отримало статус «Чиста лікарня

6 березня хірургічне відділення КЛПЗ  «Міської клінічної стоматологічної поліклініки» отримало статус «Чиста лікарня - безпечна для пацієнта», що є першим у цьому закладі. 

Луцька міська клінічна стоматологічна поліклініка – це лікувально-профілактичний заклад вищої акредитаційної категорії. Міська стоматполіклініка є базовим закладом по підготовці лікарів-інтернів, студентів медичних ВУЗів та практикантів медичних коледжів.

Переступаючи поріг закладу, не може не тішити око - чистота та порядок, при тому, що завжди людно. Медичний персонал слідкує, щоб їхній заклад завжди був на високому рівні щодо санітарно - протиепідемічного режиму, працюють згідно нормативної бази наказів МОЗ України. Медичні сестри професійно володіють комплексною системою гігієни рук медичного персоналу, ПСО, дезінфекції та стерилізації виробів медичного призначення, оскільки фахівцем Асоціації «СОІК» були проведенні тестування щодо їхньої роботи.

При проведенні аудиту хірургічного відділення  було відмічено належні умови для праці персоналу та безпеки пацієнтів. У кожному кабінеті наявні сучасні  антисептичні та дезінфікуючі засоби. Прибирання виконується за допомогою професійної системи, що забезпечує: економію часу, зручність та високий результат. Профілактична обробка операційних, проводиться в три етапи:  поточне, заключне та генеральне прибирання.

Завдяки головному лікарю  та головній медсестрі персонал працює злагоджено, що є запорукою високого рівня лікувально - профілактичного закладу та здоров’я пацієнтів.

Вручення статусу відбулося в актовому залі головного корпусу, на якому були присутні: адміністрація та працівники закладу. Головна медична сестра - Вознюк Ольга Борисівна, подякувала представнику СОІК за проведену  роботу  та наголосила на подальшу співпрацю з Асоціацією «Служба організації інфекційного контролю», оскільки даний заклад не планує зупинятися на досягнутому.

Отож, вітаємо хірургічне відділення КЛПЗ «Міської клінічної стоматологічної поліклініки» з приєднанням до сім’ї «Чистих лікарень» та бажаємо: витримки, розуміння і, звичайно ж, тільки успіхів у Вашій почесній праці!