Новини

КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №2» продовжує отримувати нові статуси

13 березня відбулося вручення статусів «Чиста лікарня – безпечна для пацієнта» амбулаторії загальної практики сімейної медицини №5, консультативному відділенню хірургічного профілю №2 та кабінетам з функціональної діагностики КЗ «Луцький центр первинної медико- санітарної допомоги №2». 

Саме цей заклад є одним з найпотужніших центрів не тільки міста,  але й області, який призначений для надання кваліфікованої амбулаторно-поліклінічної допомоги близько 75 тисяч населення. В ньому працює понад 70% лікарів з першою та вищою кваліфікаційними категоріями . Прийом ведеться по 25 спеціальностях.   

При проведенні гігієнічного аудиту представник Асоціації «СОІК» була приємно вражена, що стосується виконання стандартів проекту «Чиста лікарня –  безпечна для пацієнта» та професіоналізму персоналу. Оскільки ця амбулаторія була нещодавно відкрита, а всі кабінети вже були професійно оснащенні та зауважень, щодо  до опрацювання – не було.  

Медичні працівники закладу професійно володіють технікою обробки рук та дезінфекцією інстументарію медичного призначення. Головна медична  сестра – Малишко О. В. слідкує за порядком та чистотою закладу і не планує зупинятися на досягненому.   

Тому з впевненістю можна сказати, що  даний заклад є хорошим прикладом для лікувальних установ, щодо професіоналізму працівників, якості та безпеки обслуговування, а також по дотриманню санітарно-протиепідемічного режиму.    

Вітаємо амбулаторію загальної практики сімейної медицини №5, консультативне відділення хірургічного профілю №2, кабінети з функціональної діагностики Комунального закладу «Луцький ЦПМСД №2», бажаємо успіхів у Вашій праці і з такими швидкими темпами дійти до отримання статусу «Чиста лікарня – безпечна для пацієнта» на весь заклад!