Новини

Волинь долучилася до всеукраїнської програми

В гарній святковій атмосфері 19 грудня 2013 року в м. Любомль, що на Волині, відбулася справжня подія. Відразу десять відділень ТМО Любомльського та Шацького районів отримали статус "Чиста лікарня безпечна для пацієнта". За час просування проекту по Україні такі випадки є одиничними, коли відразу так багато відділень лікарні отримують таке звання.

Участь у проекті розпочалася традиційно як для кожного закладу - спеціалістом Асоціації «СОІК» був проведений аудит. Персонал закладу дуже відповідально поставився до нашого візиту. Головна медична сестра Кривенчук Людмила Іванівна та заступник генерального директора ТМО по лікувальній роботі Ліщук Наталія Данилівна особисто провели спеціаліста «СОІК» по усіх відділеннях. В процесі аудиту було обговорено та проаналізовано кожен куточок лікарняних відділень.

Також, була організована конференція, де спеціаліст «СОІК» Ольга Хеленюк поспілкувалася із персоналом лікарні та донесла найважливіші аспекти процесу налагодження санітарно-епідеміологічного режиму ЗОЗ.

Вручення відзнак пройшло позитивно та святково. Персонал кожного відділення на хвилинку відірвався від своїх робочих місць, щоб разом розмістити на вхідних дверях яскраву табличку із зазначенням статусу. Віднині, кожен з них гордий за відділення, в якому працює, та пообіцяв щодня підтверджувати таке високе звання. Як зазначив генеральний директор ТМО Любомльського і Шацького районів Володимир Дибель,  отриманий  статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» дисциплінуватиме медперсонал і пацієнтів.

Лікарні залишилися зовсім не багато. На доопрацюванні по до оснащенню гігієнічної моделі три відділення. Колектив «СОІК» сподівається, що скоро знову завітає в лікарню, але вже з більшою нагородою - статусом для усього закладу.