Новини

Вручення відзнаки «Чиста лікарня – безпечна для пацієнта» у «Першій соціальній медичній лабораторії «Ескулаб», м.Львів

26 січня 2018 року відбулось урочисте вручення відзнаки «Чиста лікарня – безпечна для пацієнта» у «Першій соціальній медичній лабораторії «Ескулаб». «Якість у  крові», - так звучить девіз закладу. А завдяки старанням та кропіткій, щоденній роботі персоналу -  це також і 100% безпечна лабораторія для своїх пацієнтів. І це не лише результат участі у проекті, але і основний принцип роботи закладу. Цей принцип поширюється на якості медичних послуг, кваліфікацію фахівців і, звичайно ж, на комфортні умови перебування в клініці.

Для забезпечення якісного обслуговування клієнтів медичний персонал лабораторії разом з ініціатором впровадження проекту Ковальчук Наталією, щодня вирішує цілий ряд найважливіших питань – в тому числі питання інфекційного контролю і налагодження системи гігієни клініки, а також створення безпечного і комфортного середовища для відвідувачів.

За результатами незалежного гігієнічного аудиту Асоціації «СOIK» медична лабораторія ”Ескулаб” відповідає основним стандартам, згідно з нормативними документами, які регламентують санітарно-епідеміологічний режим в установах охорони здоров'я. Основну увагу аудит акцентував на:

  • організації використання дезінфікуючих засобів;
  • знезараженні виробів медичного призначення, інструментарію;
  • обробки рук медичного персоналу; правильній системі прибирання поверхонь;
  • кімнатах особистої гігієни.

Відтепер у «Першій соціальній медичній лабораторії «Ескулаб» діє інноваційна система PreWash від Vermop. Процес прибирання тепер більш автоматизований та грамотно оснащений інвентарем.

Колектив клініко-діагностичної  лабораторії  вприсутності Президента Асоціації медичних сестер Львова, Шевчук Ірини Богданівни та регіонального представника СОІК, отримав довгоочікуванний статус, за участь у всеукраїнському проекті “Чиста лікарня – безпечна для пацієнта".