Новини

У Луцьку перший медичний центр отримав відзнаку чистоти

Першим у Луцьку участь у проекті «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» взяв медичний заклад європейського зразка - Центр хірургії ока професора Загурського.  10 лютого 2014 року спеціаліст «СОІК» Ольга Хеленюк завітала до них із приємною місією - нагородити почесним званням найчистішого і безпечного для пацієнта закладу. Звісно, цьому передував гігієнічний аудит. Варто відмітити, що вперше асоціація не виявила серйозних порушень санітарно-епідемічних норм. Всі приміщення центру облаштовані за найновішими гігієнічними технологіями. Поверхні операційної покриті технологією Коріан, яка не містить пор та тріщин, стиків та швів, що в свою чергу не допускає розмноження мікроорганізмів та бактерій. Персонал закладу з величезною відповідальністю відноситься до загальноприйнятих понять гігієни та чистоти. А звідси породжується довіра від пацієнта.

Відтепер, статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» буде зустрічати кожного відвідувача та пацієнта. Це ще більше підніме престиж та рейтинг закладу.

Для офіційного вручення відзнаки весь персонал зібрався у холі центру, головний лікар Єремеєва Тетяна у своєму інтерв'ю журналістам Волинського телебачення зазначила, що для них важливо отримати таке визнання, це є свідчення того, що заклад працює у правильному напрямку.