Новини

Нововолинська ЦМЛ продовжує отримувати статуси

Нововолинська міська центральна лікарня нараховує 971 працівника, в тому числі  181 лікаря і 419 спеціалістів з середньою медичною освітою. До складу лікарні входять поліклінічні підрозділи, стаціонар на 325 ліжок із пара клінічними відділеннями  та стоматологічна поліклініка. В лікарні розгорнуто 11 стаціонарних відділень.

Саме трьом з них:

-Відділення урології;

-Операційний блок;

-Відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії

27 квітня було вручено статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта», що є важливою нагородою не лише для даного лікувального, але й для Волинської області в цілому.

Враховуючи останні три нагороди, Волинь залишається лідером проекту і налічує 150 відділень нагороджених статусом. Протягом тривалого часу заклад співпрацював з фахівцями служби організації інфекційного контролю, тому і здобув дані статуси.

Під час роботи були виявленні незначні недоліки, які швидко виправили. Оскільки адміністрація лікувального закладу, зокрема головний лікар – Мороз В.В. та головна медична сестра – Марчук В.В. з високою відповідальністю та відданістю ставляться до своєї роботи.

Фахівець СОІК, вдячний за хорошу роботу персоналу, які при проведенні навчань та лекцій показали високі професійні навички, що не могло не радувати.

Вітаємо з вдалим проходженням перевірки та бажаємо не зупинятися на досягненому!