Новини

Відділення патології новонароджених дітей Одеської міської дитячої лікарні ім. академіка Б.Я. Резніка отримало статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта»

19 квітня 2018 року статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» отримало відділення патології новонароджених дітей Одеської міської дитячої лікарні ім. академіка Б.Я. Резніка. Ще під час першого аудиту, було помітно прагнення персоналу на чолі з завідуючою відділення Стречень Олени Олексіївни та зробити перебування своїх маленьких пацієнтів у відділенні максимально безпечним та надавати допомогу якомога якісніше. Тому рекомендації фахівця асоціації «СОІК» по вдосконаленню системи гігієни були реалізовані старшої медсестри Скобленко Наталлею Петрівною в короткі терміни.

Вручення почесної відзнаки «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» відбулося урочисто, у присутності всього персоналу відділення та головної медичної сестри лікарні Зубової Лідії Миколаївни. Отриманий статус – заслуга всього персоналу відділення, його прагненню до самовдосконалення, відповідальності та відданості своїй професії.