Новини

МЦ «БОГОЛЮБИ МЕДІКАЛ СТАНДАРТ» отримав статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта»

14 червня 2018 року, медичний центр «БОГОЛЮБИ МЕДІКАЛ СТАНДАРТ» отримав  статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта», який є одним із кращих лікувальних закладів.  

«Надавати кваліфіковану високоспеціалізовану медичну допомогу пацієнтам, котрі до нас звертаються. Бути осередком медичних інновацій та слідувати сучасним тенденціям доказової медицини. Бути оперативними та ефективними медиками, але перш за все, бути людяними до людей.» - місія працівників МЦ. Саме цю місію вони  виконують на дуже і дуже високому рівні, про що свідчить велика кількість тільки позитивних відгуків від  пацієнтів, які звертались у медцентр. 

А також заклад є на високому рівні не тільки по наданню кваліфікованої допомоги пацієнтам,  а й по дотриманню санітарно-протиепідемічного режиму. Чистота та порядок закладу є їхньою візитною карткою.

Медичний центр повністю оснащенний дозуючими системами, великою кількістю антисептичних та дезінфікуючих засобів, професійними ємностями та сучасним обладнанням для прибирання, що є важливим аспектом профілактики ВЛІ. Пацієнти, які перебувають у клініці, можуть почувати себе в цілковитій безпеці.

Урочисте вручення відбулося в присутності головних лікарів: Петровського Вадима Валентиновича та Петровської Тетяни Євгенівни, а також інших працівників клініки. Спеціаліст асоціації «СОІК» Мельничук Анна вручила табличку та побажала завжди залишатися на такому ж високому рівні.