Новини

КЗ „Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради» долучилася до проекту «Чиста лікарня безпечна для пацієнта»

КЗ „Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради» долучилася до проекту «Чиста лікарня безпечна для пацієнта». Це потужний багатопрофільний, лікувальний заклад, на який покладається виконання функції третинного рівня надання медичної допомоги населенню. Саме на її базі концентруються практично всі види спеціалізованої медичної допомоги дорослому населенню: стаціонарної, консультативної, амбулаторно-поліклінічної, виїзної планової.

 

Почесну відзнаку отримали чотири відділення Обласного перинатального центру, хірургічне відділення і відділення торакальної хірургії. На загальнолікарняній конференції з вітальним словом виступили: головний лікар закладу Дудник Олександр Миколайович, заступник головного лікаря з медсестринства Хрєнова Лариса Зіновіївна, заступник головного лікаря з хірургії Удуденко Володимир Григорович та заступник головного лікаря з акушерсько-гінекологічної допомоги Лакуста Наталія Михайлівна.

На зібранні обговорили актуальність впровадження проекту „Чиста лікарня безпечна для пацієнта” в закладі, причини виникнення внутрішньолікарняних інфекцій, забезпечення інфекційної безпеки у відділеннях перинатального центру та роботу комісії інфекційного контролю лікарні. На сьогодні це третій заклад на території Черкаської області що задіяний у проекті, а також, за Всеукраїнським реєстром на Черкащині відтепер 37 відділень мають сертифікат «чистоти і безпеки».

Дякуємо адміністрації закладу і працівникам відділень за сумлінну і командну роботу у досягненні спільної цілі!