Новини

Відділення медичного центру "Академія Вашого Здоров'я" (вул. Бажова 15/20) отримало сертифікат "Чиста лікарня безпечна для пацієнта"

Відділення медичного центру "Академія Вашого Здоров'я" (вул. Бажова 15/20) отримало сертифікат "Чиста лікарня безпечна для пацієнта". Зараз з розширенням і розвитком великих міст, де чисельність населення вже перевищує за мільйон, все більше актуальності набирає проблема інфекційних захворювань серед населення, такі як гепатит В, С, ВІЛ/СНІД. Не стали винятком і медичні заклади, де звертаються більшість таких громадян за медичною допомогою. Профілактика ВЛІ зараз є однією з важливих питань сучасної медицини та охорони здоров'я не тільки нашої країни, а й у всьому світі. В рамках Всеукраїнського проекту "Чиста лікарня безпечна для пацієнта", де вдруге бере участь медичний центр "Академія Вашого здоров'я", основною метою якого є забезпечення високого рівня гігієни в лікувальних установах України, профілактики професійних захворювань медичного персоналу та запобігання поширенню ВЛІ.

6 червня 2018 року представник Асоціації "Служби організації інфекційного контролю" Людмила Катреча і представник компанії ТОВ «Lysoform Medical» Валентина Пасічник в урочистій обстановці вручили сертифікат «Чисталікарня безпечна для пацієнта» відділенню медичного центру "Академія Вашого Здоров'я". Спеціаліст СОІК  СОІК надав високу санітарно-епідеміологічну оцінку по роботі медичного персоналу клініки. 

Керівництво центру подякувало Асоціціації «СОІК» за професіоналізм, прекрасно організований підхід у роботі і в підготовці висококваліфікованих фахівців, а також висловило надію на подальше, спільне співробітництво в майбутньому.

Чистота і стерильність - завжди найважливіші критерії в роботі сучасних медичних центрів, де працівники можуть відчувати себе комфортно, а пацієнти захищено. Гордістю філії МЦ "Академія Вашого здоров'я" є хірургічне відділення, де пацієнти можуть у зручний для них час і за короткий термін можуть дозволити собі хірургічне лікування гінекологічного, урологічного, проктологічного, флебологічного профілів у висококваліфікованих і доброзичливих лікарів-хірургів. Тут дбають про здоров'я і самопочуття як молодих пар, які планують стати батьками, загалом молоді, а також пацієнтів старшого віку! Бережіть себе і будьте здорові!