Новини

Науково-практична конференція Асоціації медичних сестер Львівської області, присвячена питанням профілактики ВЛІ у ЗОЗ

8 червня 2018 року відбулася щорічна науково-практична конференція Асоціації медичних сестер Львівської області, присвячена питанням профілактики ВЛІ у ЗОЗ. На даному заході обговорювалися актуальні питання щодо гігієни пацієнта в перед- та післяопераційному періоді. Розглянули щоденну проблему -сучасні методи гігієни рук в ЗОЗ, чим і як обробляють руки прогресивні медики. Руки медичних працівників – один з основних факторів передачі збудників ВЛІ. Заходи щодо вдосконалення гігієни рук є невід’ємною складовою інфекційного контролю. Крім дотримання правил обробки рук, важливим є застосування «золотого стандарту» – спиртового антисептику з вмістом спирту 65-80 %.

Детально обговорили питання рутинної дезінфекції поверхонь. Оскільки, на сьогодні не зовсім ясно – це пережиток минулого чи сумна реальність? Лікарня здавна асоціювалась з ароматом ліків, хворих та хлорного вапна. Заходячи в хол лікарні нас лякала субстанція ароматів і налаштовувала на біль та тривогу. Сучасність дещо змінила зовнішній вигляд лікарень проте багато ЗОЗ не полишають старих методів боротьби з ВЛІ. Уявіть собі безглуздість ситуації – сучасна лікарня зі стійким ароматом хлору. Окрім застосування концентратів і зменшення використання активного хлору важливим є наявність професійного прибирального інвентарю у відділенні – презентована універсальна система гігієнічного прибирання EQUIPE німецької компанії Vermop.

 

На завершення медичні сестри отримала інформацію по оновленій лінійці косметики від фахівця компанії ТОВ «Lysoform Medical».