Новини

Асоціація «СОІК» - представники проекту «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» вручили відзнаку пологовому будинку Чернігова

Асоціація «СОІК» - представники проекту «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» вручили відзнаку пологовому будинку Чернігова. Сталася ця подія на урочистостях з нагоди дня Медичного працівника.

Пологовий будинок Чернігівської міської ради визнали кращим на Чернігівщині в плані стандартів чистоти та гігієни. 15 червня сертифікат отримали пологове та гінекологічне відділення №1. Проект «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» щороку інспектує медичні заклади в Україні і визначає кращих. Пологовий будинок на сьогодні має 8 відзнак «чистоти» і є лідером по проекту на території Чернігівської області. Тимпаче, 48% пологоів Чернігівської області відбуваються саме в цьому закладі.

Здобувши статус «Чистої лікарні» медзаклад отримує відзнаку у вигляді таблички, яку розміщують при вході. Це засвідчує кожному пацієнту про 100% чистоти. Пацієнт набуває впевненості та психологічної рівноваги. У свою чергу медики відчувають, що працюють у комфортних умовах.

Сьогодні, як і в усі часи, професія медичного працівника є однією найблагородніших. Адже саме людям у білих халатах випали честь і обов'язок - зберігати, захищати, підтримувати і повертати безцінний дар - життя. Медичні сестри та акушерки закладу розуміють важливість своєї ролі у лікуванні пацієнтів та проведенню пологів і відповідально відносяться до виконання своїх функціональних обов'язків.