Новини

Медичний центр «Офтальміка» (м.Харків) отримав статус "Чиста лікарня безпечна для пацієнта"

Міжнародний медичний центр «Офтальміка» вкотре довів, що є справжнім лідером з надання офтальмологічних послуг у Харківській області. Лікувально-діагностичний заклад отримав статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта». Відповідну відзнаку для кожного відділення центру було урочисто вручено 22 червня 2018 року. З такої приємної нагоди ми поспілкувалися з головним лікарем МЦ «Офтальміка» Оксаною Ігорівною Стрілець.

Оксано Ігорівно, що спонукало Ваш Центр взяти участь в цьому проекті?

Справа в тому, що з першого дня існування Центру ми значну увагу приділяли санітарно-гігієнічним нормам задля безпеки пацієнтів. Наша перша операційна, що відкрилась у 2008 році, коли ми започаткували лазерну корекцію зору у Харкові, була спроектована відповідно до світових стандартів якості чистих приміщень. Сьогодні ми маємо значний досвід, тож вирішили ще раз довести нашим пацієнтам, що в МЦ«Офтальміка» завжди якісно та безпечно лікуватися.

Чи складно було під час перевірки?

Чесно кажучи, нам було не дуже складно. Щоправда, трохи хвилювалися спочатку через те, що таку поважну оцінку ми отримували вперше. Проте коли уповноважені особи зайшли до МЦ«Офтальміка», вони одразу побачили, що тут усе дійсно відповідає європейським стандартам і вимогам. Чистота – це одна з головних переваг нашого Центру, адже для нас дуже важливо, аби пацієнт відчував впевненість і безпеку, коли приходить до МЦ«Офтальміка» на операцію, на будь-які процедури чи на діагностику.

Що перевіряли під час оцінювання Центру, а також які Ваші враження?

Перевіряли усе: від першого поверху, де розташоване діагностичне відділення, до операційної. Це технічні приміщення, кабінети лікарів, коридори, кімнати особистої гігієни. Дивилися правильність розташування приміщень, систему організації їх прибирання, наявність відповідного інвентарю. Перевіряли, як використовуються дезінфікуючі засоби, як відбувається знезараження виробів медичного призначення,  інструментарію та обробка рук медичного персоналу. Усі ці випробування ми пройшли успішно і отримали високі оцінки за всіма критеріями. Адже в МЦ «Офтальміка» на кожному поверсі щоденно відбувається дезінфекція, двічі на день – прибирання приміщень. Наші лікарі обов’язково перед прийомом кожного пацієнта обробляють руки антисептиком, а щодо стерильності інструментарію, то це питання контролюється дуже ретельно, тому що стосується безпеки людей. Відзнака, яку ми отримали, це ще раз підтвердила. Ми ж, зі свого боку, дуже раді такому визнанню якості наших послуг, адже МЦ «Офтальміка» завжди прагне відповідати власному девізу: «Перевершити очікування пацієнтів». Триматимемо так і надалі.