Новини

Вручення відзнаки чистоти КУ “Авангардівська амбулаторія загальної практики – сімейної медицина”, с. Прилиманське, Одещина

Селище Авангард- наймолодший населений пункт Овідіопольского району. Юридично його історія починається з 1995 року.

За ці роки селище невпізнанно змінилося, перетворившись із супутнього житломасиву сільгосппідприємства на сучасне містечко з розвиненою інфраструктурою, і за динамікою свого розвитку вийшовши до числа найбільш прогресуючих не лише на Одещині, а й в Україні в цілому.

Щороку в Авангарді з’являються нові промислові та соціальні об’єкти, житлові будинки.

Однією з важливих подій липня 2018 це відкриття після реставрації КУ “Авангардівської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини” селища Прилиманського.

В амбулаторії можна зробити електрокардіографію, перевірити гостроту зору, провести комплекс фізіотерапевтичних процедур, а саме: УВЧ, ультразвук, магніто терапія, ампліпульс, Дарсонваль, електрофорез, промивання пазух носа, інгаляції. На базі амбулаторії функціонує денний стаціонар, що позитивно впливає на якість лікувального процесу.

На цю важливу подію завітали спеціалісти “Служби організації інфекційного контролю” з ціллю проведення гігієнічного аудиту та надання рекомендацій щодо удосконалення роботи з інфекційного контролю.

Представник Асоціації “СОІК” була приємно вражена, щодо виконання умов проекту медичним персоналом. З моменту відкриття всі кабінети амбулаторії були професійно оснащенні сучасними антисептичними та дезінфікуючими засобами від компанії “Лізоформ Медікал”. Зауважень щодо доопрацювання не було. Тому даний заклад тепер прикрашає відзнака  “Чиста лікарня безпечна для пацієнта”, яка є підтвердженням якості санітарно – епідемічних процесів у лікарні. Ще однією відзнакою даної амбулаторії є головний лікар Климчик Олександр Миколайович, який робить усе можливе для необхідного оснащення закладу та надання якісної медичної допомоги мешканцям селища. Завдяки його постійній активній підтримці, амбулаторії Овідіопольского району є найкращими на Одещині.