Новини

Медичний центр «СантаЛен» (м. Буча) 10 серпня отримав статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта»

Медичний центр «СантаЛен» (м. Буча) 10 серпня отримав статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» - це 110-й сертифікат на території Київської області за 6 років існування проекту. Після проведення гігієнічного аудиту заклад у коткі строки було дооснащено професійним прибиральним інвентарем згідно чинних наказів МОЗ, Європейських стандартів та вимог проекту.

Також, нагадаємо, що це друга відзнака, вручена мережі МЦ «СантаЛен» - 20 квітня 2016 року сертифікат отримав підрозділ у м. Ірпінь.

У медичному центрі «СантаЛен» до Ваших послуг висококваліфіковані лікарі для дорослих і дітей, які надають необхідну амбулаторно-поліклінічну допомогу на високому професійному рівні.

Сучасне обладнання провідних европейських виробників дозволяє найбільш точно провести діагностичну процедуру, а можливість одночасно здати аналізи заощаджує час і сили пацієнта. Комплексний підхід дозволяє лікарю в найкоротші терміни встановити правильно діагноз і призначити необхідне лікування. Комфортна внутрішня обстановка центру та доброзичливі співробітники створюють атмосферу затишку.

Медичний центр «СантаЛен» допоможе Вам завжди бути на сторожі свого здоров’я, а сертифікат «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» засвідчує кредит довіри пацієнта до лікаря.