Новини

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини отримала статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта», с. Новоселівка, Дніпропетровщина

22 серпня 2018 року в амбулаторії загальної практики  сімейної  медицини в с. Новоселівка, яка входить до складу Комунального некомерційного підприємства «ЦПМСД» Нововодолазької селищної ради, відбулася значна подія - заклад отримав статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».

Високу нагороду вручив фахівець служби організації інфекційного контролю, кандидат медичних наук  Станіслав Руденко.

На врученні почесної відзнаки  були присутні головний лікар Центру ПМСД Людмила Мороз, заступник головного лікаря Валентина Головаш, головна медична сестра Алла Бережна, сімейний лікар амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Новоселівка  Марина Головаш та весь персонал закладу.

У  Нововодолазькому районі - це перший лікувальний заклад, який отримав цю відзнаку. Статус «Чистої лікарні» не є безстроковим, в подальшому фахівці СОІК будуть проводити перевірки закладу на відповідність вимог проекту «Чиста лікарня».

Як  зазначила головний лікар  Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Людмила Мороз, отримання даного статусу – це заслуга в першу чергу персоналу амбулаторії  та головної сестри медичної  Алли Бережної.

- Чистота і стерильність завжди були найважливіші критерії в роботі медичних закладів, де персонал може відчувати себе комфортно, а пацієнти захищено,-додає Людмила Миколаївна.- Ідея впровадження проекту « Чиста лікарня безпечна для пацієнта» в амбулаторії с. Новоселівка була підтримана головою Нововодолазької селищної  об’єднаної територіальної громади Олександром Єсіним. За рахунок виділених коштів з місцевого бюджету  був проведений капітальний ремонт приміщень, придбані нові меблі, медичне обладнання.  

Отримання статусу «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» -це не лише велика честь, а й значна відповідальність медичного персоналу,  високий кредит довіри  до медичних працівників закладу. У Новоселівській амбулаторії запевнили, що вони обов’язково його виправдають і зроблять все для того, щоб для пацієнтів були створені всі умови для отримання кваліфікованої, якісної  медичної допомоги із дотриманням усіх гігієнічних стандартів.