Новини

Стоматологічна клініка «Sanident» отримала статус "Чиста лікарня безпечна для пацієнта"

Стоматологічна клініка «Sanident» спеціалізується на розширеній діагностиці, лікуванні та імплантології зубів, пропонуючи високоякісні стоматологічні послуги в естетичній стоматології та хірургії. Також клініка пропонує комплексні послуги в усіх напрямках стоматології.

У наші дні якість медичного обслуговування значно зросла, лікарі стоматологи сьогодні творять дива, тому до стоматологічних клінік висуваються найжорсткіші вимоги щодо інфекційної безпеки. Кожен пацієнт, що перебуває в клініці, може бути впевнений на 100% у якості надання стоматологічних послуг та безпечності проведення процедури. У кожному кабінеті наявні дозуючі системи для гігієни рук, прибирання проводиться із застосуванням системи двох відер, знезараження інструментів відбувається в належних умовах і проходить повний цикл дезінфекції та стерилізації.

Первинна інспекція в клініці вразила позитивними результатами, були зроблені деякі рекомендації, які найближчим часом втілились в життя клініки. 8 жовтня 2018 року. відбулося урочисте вручення статусу «Чиста лікарня безпечна для пацієнта». Вітаємо працівників закладу з святковою подією і бажаємо не зупинятися на досягнутому!