Новини

Меморандум про співпрацю між Київським міським Центром громадського здоров‘я та професійною Асоціацією «Служба організації інфекційного контролю»

Інфекційний контроль – це система заходів, задля зменшення ризику інфекцій, що пов’язані з наданням медичної допомоги. Головна мета – створення безпечного середовища, для пацієнтів, відвідувачів та працівників у лікувально-профілактичних закладах, у першу чергу – лікарнях.

Це частина системи громадського здоров’я. Тому Інфекційний Контроль спрямований на профілактику захворювань, у т. ч. професійних, на підвищення якості медичних послуг, а ще на впровадження доказових та економічно-обґрунтованих методик.

Проект «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» допоможе лікувально-профілактичним установам м. Києва підвищити свій рівень у профілактиці внутрішньолікарняних інфекцій та швидше впровадити найкращі практики у свою діяльність. Тому 26 вересня 2018 року було підписано Меморандум про співпрацю між Київським міським Центром громадського здоров‘я та професійною Асоціацією «Служба організації інфекційного контролю». Старт покладено разом із тижневим навчанням Програмі Інфекційного контролю для практикуючих клініцистів та фахівців лікарень столиці!