Новини

Стоматологічна клініка «Da Vinci Dental» отримала статус "Чиста лікарня безпечна для пацієнта"

У сучасному світі дуже важливий зовнішній вигляд, а здорова, білосніжна посмішка - особливо, адже саме вона головна прикраса кожного з нас. Стоматологічна клініка «Da Vinci Dental» пропонує широкий спектр послуг з лікування, відновлення і естетики зовнішнього вигляду зубів. Медичний центр оснащений сучасним першокласним обладнанням, яке дозволяє використовувати інновації.

Цей заклад може пишатись не лише професіоналами, сучасним обладнанням, комплексним, індивідуальним підходом до кожного пацієнта, а й високим рівнем дотримання санітарних норм. У клініці працюють фахівці своєї справи, що з великою відповідальністю відносяться до пацієнтів, знаходять ефективні рішення проблем, а також чітко дотримуються правил санітарно-епідеміологічного режиму, в чому ми переконались.

У ході гігієнічного аудиту заклад підтвердив усі вимоги проекту, а саме: дотримання правил особистої гігієни медичним персоналом, забезпечення належного дезінфекційно-стерилізаційного режиму ВМП та впровадження двовідерної системи. 8 жовтня 2018 року завдяки злагодженій командній роботі колективу клініка отримала заслужену відзнаку “Чиста лікарня безпечна для пацієнта” та внесена до Всеукраїнського реєстру! Вітаємо!