Новини

Пологовий будинок з функціями перинатального центру ІІ рівня м.Кропивницький, продовжує активну роботу в рамках проекту «Чиста лікарня безпечна для пацієнта»

Один з кращих пологових будинків м. Кропивницький - пологовий будинок з функціями перинатального центру ІІ рівня, продовжує активну роботу в рамках проекту «Чиста лікарня безпечна для пацієнта». У грудні місяці заслужену відзнаку отримали два відділення закладу, а саме: відділення консервативної гінекології та консультативно-діагностичне відділення.

Пологовий будинок вже має нагороди і на цьому не зупиняється. На базі закладу було проведено велику кількість семінарів, персонал добре підготовлений теоретично і практично, завжди дотримується всіх вимог, прописаних в законодавчій базі, а також, потрібно зазначити, що тут уже тривалий час прибирають використовуючи сучасні системи для прибирання. На врученні були присутні головний лікар Романів Людмила Павлівна, головна медична сестра Федотова Світлана Борисівна та весь колектив лікарні. Отриманий статус – це заслуга всього персоналу відділень, результат прагнення до самовдосконалення, відповідальності та відданості своїй професії. Вітаємо керівництво закладу і весь персонал з отриманням відзнаки «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».