Новини

Стоматологічна клініка "Olanko dental studio" (м. Бровари) долучилася до проекту «Чиста лікарня безпечна для пацієнта»

Стоматологічна клініка "Olanko dental studio" (м. Бровари) долучилася до проекту «Чиста лікарня безпечна для пацієнта». Безпека медичних втручань - один з головних та пріоритетних напрямків розвитку стоматологічної клініки "Olanko dental studio".

Пацієнт, який перебуває в клініці, може бути повністю впевнений у якості надання стоматологічних послуг та безпечності проведення процедури. У кожному кабінеті наявні дозуючі системи для гігієни рук, прибирання проводиться із застосуванням системи Pre-wash, знезараження інструментів відбувається в належних умовах і проходить повний цикл дезінфекції та стерилізації.

Клінічні випадки, виконані в клініці задокументовані з використанням сучасного цифрового макрофотообладнання і фотообладнання, вбудованого в дентальний операційний мікроскоп. Хочеться відзначити, що використання стоматологічного мікроскопу сьогодні є невід'ємним фактором на шляху відповідності світовим стандартам якості в сучасній стоматології. У клініці є два операційних мікроскопи від провідних світових виробників медичної оптики Karl Kaps (Німеччина) і Seiler (США), які дозволяють якісно провести лікування на всіх етапах.

Стоматологічна клініка може пишатися не лише професіоналами, сучасним обладнанням, комплексним, індивідуальним підходом до кожного пацієнта, а й високим рівнем дотримання санітарних норм. Отримання сертифікату - результат плідної праці колективу клініки «Olanko dental studio» за для безпеки пацієнтів.