Новини

Амбулаторію сімейної медицини, м.Львів (вул. Тернопільська,9) отримала статус "Чиста лікарня безпечна для пацієнта"

За ініціативи управління охорони здоров’я та адміністрації 4-ї міської клінічної лікарні 15 лютого 2017р., у приміщенні першого поверху житлового будинку №9 на вулиці Тернопільській проведено капітальний ремонт і створено нову амбулаторію сімейної медицини, повністю доступною для людей з особливими потребами.

Амбулаторія сімейної медицини оснащена відповідно до вимог чинного законодавства України та згідно табелю оснащення. Відтепер первинну допомогу мешканці цього мікрорайону можуть отримати в амбулаторії, близько від дому. А це 12 371 осіб, зокрема – 61 дітей та 10 310 дорослих». Пацієнти мають можливість відвідати медичний заклад у відремонтованому приміщенні і дотриманням вимог санітарно-протиепідемічного режиму. Кабінети забезпечені гарячою та холодно водою, медичними виробами одноразового призначення, ємкостями з дезінфікуючими розчинами для знезараження медичного інструментарію та ВМП, антисептиками для обробки рук.

24 січня 2019 року у закладі відбулася урочиста подія – вручення сертифікату «Чиста лікарня безпечна для пацієнта». Для пацієнтів це означає безпеку лікування, високий рівень чистоти та стерильності, мінімізацію ризиків внутрішньолікарняного інфікування, професіоналізм лікарів, медичних сестер у питаннях госпітальної гігієни.

Пацієнти можуть пройти обстеження гінеколога, здати аналізи, які будуть доставлені в централізовану лабораторію, можуть отримати медикаментозне лікування, ін’єкції та інгаляції, зробити ЕКГ тощо. В новій амбулаторії, окрім трьох кабінетів сімейних лікарів, є маніпуляційний кабінет, кабінет щеплень, ЕКГ, кабінет акушер-гінеколога, реєстратура, хол і кабінет завідувача відділення.

У новій амбулаторії працюють 20 медиків – завідувач амбулаторії, старша медсестра, четверо сімейних лікарів та шестеро  сімейних медсестер, процедурна медсестра і медсестра кабінету щеплень, гінеколог, три реєстратори і дві молодші медсестри.