Новини

29 січня 10 відділень Київського міського пологового будинку №1 пройшли планову перевірку

29 січня 10 відділень Київського міського пологового будинку №1 пройшли планову перевірку. Нагадаємо, що перші сертифікати було отримано 14 лютого 2017 року і тоді, КМПБ №1 став першим серед пологових будинків міста Києва, що почав приймати участь у проекті «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».

Етапи становлення КМПБ №1 сягають 100-літньої історії, починаючи з 1918 року – заснування пологового будинку, як першого окремого пологодопоміжного закладу у місті Києві і по теперішній день. На сьогодні це 60 висококваліфікованих лікарів, 120 акушерок та медичних сестер, 70 молодших медичних працівників, які щодня супроводжують жінок під час планування та виношування вагітності, пологів та перших днів немовляти.

У даному закладі чітко налагоджена сучасна система дезінфекції та прибирання приміщень, знезараження виробів медичного призначення та система гігієни рук. Також щомісячно проводяться навчальні семінари з підсумковим тестуванням працівників. За результатами повторного аудиту можна сказати, що завдяки старанням персоналу та адміністрації закладу у відділеннях підтримується належна чистота в рамках санітарно-епідемічного режиму, де працівники почувають себе комфортно, а пацієнти захищено. Відділення отримали сертифікати, що говорить про 100% дотримання умов проекту «Чиста лікарня». Це в першу чергу говорить про командну роботу і високий професіоналізм працівників закладу та наполегливість керівництва у досягненні поставлених цілей.