Новини

КУ «Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня» отримала ще два сертифікати «чистоти і безпеки»

Одним із критеріїв надання якісної медичної допомоги є створення умов для зручного, комфортного та безпечного перебування пацієнтів у відділеннях лікарні. Тож профілактика внутрішньолікарняних інфекцій та налагодження санітарно-епідемічного режиму є одним з найважливіших питань закладу, над яким і працюють адміністрація та колективи структурних підрозділів КУ «Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні».

У червні місяці представник Асоціації «СОІК» завітали до ЖОДКЛ та вручили сертифікат “Чиста лікарня безпечна для пацієнта” колективу відділення для новонароджених недоношених дітей, яке за результатами гігієнічного аудиту вибороло першість у здобутті цієї почесної відзнаки.

Колектив лікарні вирішив не зупинятися на досягнутому і 14 грудня такий статус отримали ще 2 відділення закладу - відділення онкогематології та хірургічне відділення №2.

Вручення почесних відзнак “Чиста лікарня безпечна для пацієнта” є показовим та стимулюючим прикладом для інших підрозділів закладу. Завдяки даному проекту, заклади охорони здоров’я отримують чітко налагоджену систему гігієни, підготовлений практично і обізнаний теоретично персонал та високий рівень довіри до лікарні.