Новини

КУ «Обласна клінічна лікарня ім.О.Ф.Гербачевського» Житомирської обласної ради продовжує отримувати відзнаки «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта»

КУ «Обласна клінічна лікарня ім.О.Ф.Гербачевського» Житомирської обласної ради продовжує отримувати відзнаки «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта». 30 листопада ще два відділення лікарні отримали такий статус. Це стали відділення гемодіалізу та відділення неврології з блоком інтенсивної терапії, або, як його називають, «інсультний центр». Почесні відзнаки медикам вручила представник Асоціації «Служба організації інфекційного контролю» Людмила Катреча.

Обласна клінічна лікарня розпочала свою роботу з проектом «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» у лютому 2017 року. І ось за неповних два роки вже 10 відділень лікувальної установи отримали такий статус. Загалом по Житомирській області нараховується 20 таких відділень. Керівництво лікарні піклується про створення умов для зручного, комфортного та безпечного перебування пацієнтів у відділеннях лікарні. Безпека пацієнта – є одним з критеріїв надання якісної медичної допомоги. І, звичайно ОКЛ прагне до того, щоб пацієнти та співробітники знаходились у безпечному лікарняному середовищі. Важливим питанням є профілактика ВЛІ та налагодження санітарно-епідемічного режиму в закладі.

Завдяки всебічній підтримці керівництва лікарні щодо проведення ремонтних робіт, спонсорській допомозі, прагненню колективів неврологічного відділення на чолі з Оленою Леськів та відділення гемодіалізу на чолі з Миколою Прилипком вдалося перетворити дані відділення в одні з найкращих. Це все позитивно позначається й на результатах роботи.

На тверде переконання завідуючої відділенням Олени Леськів, завдяки даному проекту заклади охорони здоров'я отримують чітко налагоджену систему гігієни, підготовлений практично та обізнаний теоретично персонал, високий кредит довіри до лікарні.

Важливо й те, що статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» не надається безстроково. Щороку, а то й частіше відбуваються перевірки закладу, і якщо у ньому не виконують необхідні і досить серйозні вимоги до чистоти та гігієни, звання можуть забрати.

Нагадаємо, що такі відзнаки вже мають проктологічне, терапевтичне, кардіохірургічне, рентген-ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіології, ендоскопічне, ревматологічне відділення, кардіологічне відділення з блоком інтенсивної терапії та спеціалізоване терапевтичне відділення для постраждалих від аварії на ЧАЕС та учасників АТО. Прес-центр УОЗ