Новини

КНП «Міська дитяча клінічна лікарня м. Львова», перша багатопрофільна лікарня у місті Львові, здобула сертифікат «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» на весь заклад

Львівська міська дитяча клінічна лікарня одна з перших прийняла участь проекті «Чиста лікарня» - у 2013 році відділення діагностики та неврології були протестовані та отримали сертифікати «чистоти і безпеки». Протягом 5 років крок за кроком відділення закладу впевнено прямували до мети і в результаті до проекту долучились усі 27 відділень лікарні.

В Україні вручено всього 1058 відзнак. Близько 24 медичних установ у Львівській області беруть участь у даному проекті, отримали сертифікати 87 відділень.

18 грудня 2018 року КНП «Міська дитяча клінічна лікарня м. Львова», перша багатопрофільна лікарня у місті Львові, здобула сертифікат «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» на весь заклад. Усі 27 відділень!!! лікарні пройшли сертифікацію на відповідність.

У даному проекті важливим є не лише обладнання для підтримання санітарно-гігієнічного режиму, а й сумлінне виконання обов’язків та розуміння медперсоналом необхідності злагодженої системи гігієни, які створюють безпечні умови перебування та надання медичної допомоги пацієнтам у відділеннях лікарні.