Новини

КНП ЛОР "Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення" підтвердив відповідність високим стандартам гігієни в усіх відділеннях закладу та отримав статус "Чистої лікарні безпечної для пацієнта"

13 грудня  2018 року КНП ЛОР "Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення" підтвердив відповідність високим стандартам гігієни в усіх відділеннях закладу та отримав статус "Чистої лікарні безпечної для пацієнта".

За словами директора Центру Марії Малачинської відзнака за чистоту є показником спільної і злагодженої роботи всього медичного персоналу, сумлінне виконання ними своїх функціональних обов’язків:‍

«Ми розуміємо, яку відповідальність щодня несемо за наших пацієнтів, тому колектив репродуктивного центру постійно працює над тим, щоб їх перебування у відділеннях було безпечним та комфортним. Це велика планомірна робота всіх співробітників. 

У 2013 році підтвердив відповідність високим стандартам гігієни операційний блок нашого Центру. Відтоді ми багато працювали і для нас, безумовно, дуже важливо отримати статус "Чиста лікарня безпечна для пацієнта" на весь заклад, дякую усім», - прокоментувала Марія Малачинська.

Нагадаємо, що Всеукраїнський проект "Чиста лікарня безпечна для пацієнта" проводиться в Україні спільно з Асоціацією медсестер України, Львівською обласною асоціацією медсестер та Асоціацією «Служба організації інфекційного контролю». Метою проекту є забезпечення високого рівня гігієни в лікувальних установах України, профілактика професійного захворювання медичного персоналу, запобігання розповсюдження внутрішньолікарняних інфекцій, економія коштів лікувальних установ.