Новини

Стоматологічна клініка "Люмі-Дент" отримала статус "Чиста лікарня безпечна для пацієнта"

Мережа стоматологічних клінік «Люмі-Дент» входить в трійку найбільших столичних приватних клінік – має в складі 15 лікарських кабінетів, у тому числі 4 хірургічних відділення. В роботі клінік враховується більш ніж 20-річний досвід роботи співробітників, що дозволяє професійно застосовувати на практиці передові стоматологічні технології на новітньому стоматологічному обладнанні. Колектив закладів є асоціативним членом Асоціації стоматологів України, співробітники регулярно проходять стажування в клініках Європи тат Америки.

Кожен пацієнт може бути впевнений у якості надання стоматологічних послуг та безпечності проведення процедури. У кожному кабінеті наявні дозуючі системи для гігієни рук, прибирання проводиться із застосуванням системи попередньо замочених мопів, знезараження інструментів відбувається в належних умовах і проходить повний цикл дезінфекції, ПСО та стерилізації.

У травні місяці 2019 року відбулося урочисте вручення статусу «Чиста лікарня безпечна для пацієнта», усі підрозділи мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент» отримали сертифікати. Вітаємо Стоматологія Київ, клініка Люмі-Дент з святковою подією і бажаємо не зупинятися на досягнутому!

https://www.lumident.kiev.ua

https://www.youtube.com/channel/UC7VpvN4oeAL-mgbIZ1DG8mQ