Новини

Відділення реанімації КНП ЛОР ЛОДКЛ «ОХМАТДИТ» отримало статус чистоти

Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ» − спеціалізований заклад охорони здоров'я, що забезпечує висококваліфіковану стаціонарну і консультативно-поліклінічну медичну допомогу дитячому населенню області, є центром організаційно-медичного керівництва дитячими закладами охорони здоров'я, базою спеціалізації і підвищення кваліфікації лікарів і середнього медичного персоналу. Лікарня розпочала свою діяльність з 1 березня 1950-го року і впродовж свого існування є провідною дитячою медичною установою області.
Лікарня є клінічною базою 6 кафедр Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького; а також Інституту спадкової патології НАМН України та Інституту патології крові та трансфузійної медицини НАМН України.
У лікарні функціонує 11 клінічних відділень на 330 ліжок, 9 структурних підрозділів, консультативна поліклініка. Лікарня оснащена сучасним високотехнологічним обладнанням.
Щороку у лікарні стаціонарну допомогу з 21 профілю одержують приблизно 15 тис. хворих, в т.ч. 7 тис. сільських мешканців області. Щорічно в лікарні проводиться більше 4,5 тис операцій в т.ч. 10% з використанням ендоскопічної апаратури.


У КНП ЛОР ЛОДКЛ «ОХМАТДИТ» працює 840 працівників, у т.ч. 166 лікарі, 350 спеціалістів в середньою медичною освітою. У зарубіжних клініках лікарі нашої лікарні постійно підвищують кваліфікацію.
КНП ЛОР ЛОДКЛ «ОХМАТДИТ» співпрацює з громадськими і благодійними організаціями в Україні та за кордоном.
З 1979 року відкрито відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії, на той час це було єдине відділення реанімації для дітей у Львівській області. 
27 жовтня 2017 року цей відділ був першим відділенням в нашій лікарні, яке взяло участь у проекті «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» і 22 березня 2019 року підтверджено цей статус. 
Крім того, цього року до проекту долучається відділення реанімації новонароджених з виїзною бригадою екстреної медичної допомоги. Відділення засноване з 01 грудня 1993 року на 9 ліжок. Є регіональним центром, у який госпіталізовують новонароджених з соматичною та хірургічною патологією, вродженими вадами розвитку, немовлят, які потребують хірургічної корекції, реанімації та інтенсивної терапії, штучної вентиляції легень з м. Львова і області, інших областей Західної України. Відділення обладнане сучасною контролюючою та слідкуючою апаратурою, яка дозволяє цілодобово моніторити стан хворих діток. В складі відділення функціонує виїзна бригада екстреної медичної допомоги, яка цілодобово проводить транспортування важкохворих дітей в межах Львівської області та транспортує дітей з вродженими вадами серця в клініки м.Києва.
Також цього року чергову нагороду в лікарні отримає I-е педіатричне відділення (відкрите в нашій лікарні 01 березня 1950 р.) на 50 ліжок, яке надає спеціалізовану медичну допомогу дітям віком від 3-ох до 18-ти років. Впродовж року стаціонарне лікування отримують в середньому 2 тисячі дітей із кардіологічними, нефрологічними, гастроентерологічними захворюваннями. У відділенні працюють висококваліфіковані фахівці, досвідчений середній та молодший медичний персонал.
Директор Мар’яна Возниця посприяла та підтримує проект «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».

На изображении может находиться: 9 человек, люди стоят

На изображении может находиться: 10 человек, люди улыбаются, люди стоят и в помещении