Новини

Львівський "МЕДЦЕНТР СВ. ПАРАСКЕВИ" отримав статус "Чиста лікарня безпечна для пацієнта"

В силу відомих геополітичних обставин Західна Україна, особливо Львів, має багато спільного з Європою. Історичні дані свідчать про те, що в Західній Україні працювало багато європейських світил медицини, а лікарі та фармацевти отримували освіту в кращих Європейських Університетах (Відень, Болонья), вели викладацьку діяльність.
Медичний центр Святої Параскеви - це місце де пам'ятають, знають та поважають досягнення медицини. Тут практикують науковий підхід до лікування пацієнтів, тут розміщено сучасні апарати МРТ, КТ та інші діагностичні комплекси.
Медичний центр розпочав свою діяльність ще у грудні 2010 року. В основі його діяльності закладено традиції благородної львівської медицини з сучасним акцентом на іноваційність та експертність.
Назва медичного центру в честь Святої Параскеви не випадкова. Перші лікарні з’явились при церквах і монастирях, а називати лікувальні заклади на честь святих – давня практика, яка і зараз поширена у світі.
У березні місяці у ТОВ "МЕДЦЕНТР СВ. ПАРАСКЕВИ" було проведено повторний гігієнічний аудит щодо підтвердження сертифікату «Чиста лікарня безпечна для пацієнта». Нагадаємо, що даний підрозділ одним із перших в Україні долучився до програми «чистоти і безпеки» ще в 2012 році. Усі відділи медичного центру за адресою вул. Заводська ,7 отримали сертифікати, що є підтвердженням дотримання вимог проекту протягом 7-ми років та чітко налагодженого санітарно-епідемічного режиму.

На изображении может находиться: 23 человека, люди улыбаются, люди стоят