Новини

4-те відділення КУ Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні отримало відзнаку “Чиста лікарня безпечна для пацієнта”

В останній день лютого уже четверте відділення КУ Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні отримало відзнаку “Чиста лікарня безпечна для пацієнта”. Першим таку відзнаку від Асоціації “Служба організації інфекційного контролю” в ЖОДКЛ отримало відділення для новонароджених недоношених дітей, потім наприкінці минулого року естафету перейняли ще два відділення цього ж дитячого лікувального закладу – онкогематологічне та хірургічне відділення №2, а з 28 лютого ця табличка на вході у синьо-голубих тонах, що засвідчує кожному пацієнтові про 100 відсотків чистоти відділення, прикрашатиме педіатричне відділення №3, яке очолює Валентина Володимирівна Мілевич.
За словами Валентини Володимирівни, у відділенні лікуються новонароджені діти з різною патологією – неонатальними жовтяницями, з асфіксіями, перинатальними ураженнями нервової системи, а також діти з різними інфекціями перинатального віку. Реабілітують тут і недоношених маловагових дітей через місяць після виписки з пологових будинків, тобто дітей, які народились вагою до двох кілограмів і які потребують повторної реабілітації та нагляду. За рік у відділенні проліковується близько 800 дітей. Відділення з гарно виконаним ремонтом розраховане на 30 ліжок, у свою чергу у кожній палаті відділення можуть перебувати по дві мами з дітками, є тут і палати підвищеного комфорту. Відділення забезпечене усім необхідним обладнанням, тут працює досвідчений медичний персонал.

На изображении может находиться: 11 человек, люди улыбаются, люди стоят