Новини

Відзнаку чистоти отримало відділення дитячої онкології Обласної дитячої клінічної лікарні № 1 м. Харкова

Нещодавно на одного володаря відзнаки «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» стало більше. Це відділення дитячої онкології Обласної дитячої клінічної лікарні № 1 м. Харкова.
Завдяки зусиллям цілого колективу, адміністрації закладу, зокрема генеральному директору, професору, заслуженому лікарю України О.В. Піонтковській та міжнародному партнерству – це стало можливим.
Харківська Обласна дитяча клінічна лікарня № 1 надає цілодобово висококваліфіковану спеціалізовану медичну допомогу дитячому населенню м. Харкова, Харківської області, Донецької та Луганської областей від
народження до 18 років. Щорічно звертається до лікарні понад 115 тисяч дітей.
Пріоритетне направлення в роботі керівництва лікарні – максимальна безпека під час роботи співробітників, комфортне перебування маленьких пацієнтів та їх батьків, створення безпечного лікарняного середовища.
Тому відділення дитячої онкології було першим – спеціалісти «Служби організації інфекційного контролю» (СОІК) провели гігієнічні аудити та провели навчання персоналу. Після практичної та теоретичної підготовки
колектив відділення отримав безпечну, сучасну систему
прибирання та знезараження.
Наявність спеціальної відзнаки на вході до відділення накладає на медичний персонал значну відповідальність з метою забезпечення високої якості надання медичної допомоги.
Поступово до проекту будуть залучені інші відділення лікарні. Тому триває оснащення відділень, які готуються до проведення гігієнічного аудиту спеціалістами СОІК.
В планах колективу – вибороти цей статус для лікарні.
Бажаємо успіху та натхнення!

На изображении может находиться: 5 человек, люди улыбаются, люди стоят