Новини

КНМП «Кременчуцький перинатальний центр II рівня» продовжує брати активну участь у проекті «Чиста лікарня безпечна для пацієнта»

КНМП «Кременчуцький перинатальний центр II рівня» продовжує брати активну участь у проекті «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».
11 жовтня 2019 року у результаті планової перевірки спеціалістом Асоціації «СОІК» Руденко С.С. в присутності директора КНМП «Кременчуцький перинатальний центр II рівня» Сербіна Р. А. та заступника директора з медсестринства Павлової І. Г. було встановлено, що в гінекологічному відділенні, відділенні інтенсивної терапії новонароджених та педіатричному відділенні для новонароджених недоношених дітей повністю дотримуються виконання умов статусу. Відділення закладу в достатній кількості оснащені засобами для гігієни рук, засобами для дезінфекції поверхонь, інструментів, виробів медичного призначення, обладнанням для прибирання, професійними ємкостями, що є важливим аспектом профілактики ВЛІ.
У відділеннях налагоджена система утилізації медичних відходів та виробів медичного призначення одноразового використання.
Персонал добре володіє навичками забезпечення санітарно-епідеміологічного режиму в закладі.
Ці відділення пройшли повторний гігієнічний аудит і підтвердили відповідність статусу « Чиста лікарня безпечна для пацієнта».
Кожен пацієнт КНМП « Кременчуцький перинатальний центр II рівня » може бути впевнений, що тут працюють професіонали своєї справи, і що тут забезпечується цілковита безпека для пацієнта !

На изображении может находиться: 6 человек, люди улыбаются, люди стоят

На изображении может находиться: 6 человек, люди улыбаются, люди стоят

На изображении может находиться: 7 человек, люди улыбаются, люди стоят