Новини

Уже п’яте відділення КНП «Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні» отримало відзнаку «Чиста лікарня безпечна для пацієнта»

Уже п’яте відділення КНП «Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні» отримало відзнаку «Чиста лікарня безпечна для пацієнта». 29 жовтня цю відзнаку вручили хірургічному відділенню №1 та за результатами перевірки представника Асоціації «СОІК» підтвердило цей статус також хірургічне відділення №2.
Першим таку відзнаку від Асоціації “Служба організації інфекційного контролю” у Житомирській обласній дитячій клінічній лікарні отримало відділення для новонароджених недоношених дітей, потім наприкінці минулого року естафету перейняли ще два відділення лікувального закладу – онкогематологічне та хірургічне відділення №2, а 28 лютого уже 2019 року ця табличка у синьо-голубих тонах на вході, що засвідчує кожному пацієнтові про 100% чистоти відділення, прикрасила педіатричне відділення №3. Наразі, для закладу це п’ята відзнака, по Україні ж загалом за сім років – з того часу, що діє програма – 1164. Для персоналу лікувального закладу це додаткова відповідальність за правильне виконання функцій медичної допомоги, для пацієнта – додаткова опція безпеки перебування у лікувальному закладі.

На изображении может находиться: 13 человек, люди улыбаются, люди стоят и в помещении