Новини

20 грудня КЗОЗ « Обласна клінічна психіатрична лікарня м. Слов’янськ» долучилися до програми «Чиста лікарня - безпечна для пацієнта».

20 грудня КЗОЗ « Обласна клінічна психіатрична лікарня м. Слов’янськ» долучилися до програми «Чиста лікарня - безпечна для пацієнта». Завдяки наполегливій роботі заступника головного лікаря з медсестринства Рештакової Наталії Олександрівни заклад отримав 3 відзнаки а саме:

✔️Диспансерне відділення - яке надає лікувальну і профілактичну допомогу в області психіатрії , виявлення і лікування психічних захворювань на амбулаторному етапі.
✔️Психотуберкульозне змішане відділення яке надає психіатричну допомогу для фтизіатричних хворих.
✔️Дитяче загально психіатричне змішане відділення, яке надає допомогу дітям з 3-х – до 18 років, з розладами аутистичного спектру, поведінковими та афективними порушеннями, дітям з інтелектуальним зниженням різного рівня, а також з різноманітними розладами мови.

Працівники закладу підтвердили знання та практику в питаннях сучасної системи обробки рук, дезінфекції та стерилізації виробів медичного призначення, сучасних методів прибирання. Вітаємо, та бажаємо не зупинятись на досягнутому!

На изображении может находиться: 8 человек, люди улыбаются, люди стоят и в помещении