Новини

15 листопада у хірургічному відділенні КНП «Здолбунівська ЦРЛ» відбулася перша річна перевірка статусу «Чиста лікарня безпечна для пацієнта»

15 листопада у хірургічному відділенні КНП «Здолбунівська ЦРЛ» відбулася перша річна перевірка статусу «Чиста лікарня безпечна для пацієнта». Фахівцями Асоціації СОІК було проведено повторний аудит у всіх кабінетах відділення та визначено, що жодних зауважень щодо дотримання санітарно-епідемічного режиму не виявлено. Тут була чітко налагоджена система гігієни рук, знезараження ВМП, утилізації медичних відходів та
прибирання у ЗОЗ, а медичний персонал працює згідно режимних наказів МОЗ України.
Із привітальним словом виступила адміністрація закладу, зокрема в. о. головного лікаря – Мацьоха Василь Миколайович та головна сестра медична – Сірак Неля Святославівна. Також до вітального слова для персоналу відділення приєдналися завідувач- Самчук Василь Володимирович, старша сестра медична- Басовець Тетяна Леонтіївна, голова Рівненської обласної асоціації сестер медичних – Романішина-Лановська Людмила Костянтинівна та колишня головна сестра медична закладу –Рябушенко Лариса Василівна.
Керівництво КНП «Здолбунівська ЦРЛ»підтримує впровадження даного проекту, і, на протязі вересня, вже були проведені навчальні заняття для медичного персоналу закладу, адже, й інші відділення будуть намагатися отримати відзнаку «чистоти» у майбутньому. В цьому бажаємо їм успіху!

На изображении может находиться: 9 человек, люди улыбаются, люди стоят