Новини

30 квітня 2013 року в Черкаському обласному онкологічному диспансері чотири відділення отримали статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта»

30 квітня 2013 року в Черкаському обласному онкологічному диспансері відбулася справжня подія - чотири відділення та центри закладу отримали статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта», а саме: Онкохірургічне відділення №1, Онкохірургічне відділення №3, Обласний Центр радіаційної онкології, Центр дитячої онкології та гематології з ліжками денного перебування,.
В Черкаській області - це перший заклад, який прийняв участь у проекті. Така відзнака свідчить про те, що заклад дотримується санітарно-гігієнічних норм, правил та інструкцій, стандартів, епідемічно-безпечних алгоритмів. Статус вручила Асоціація «Служба організації інфекційного контролю». Офіційне вручення відбулося в актовій залі закладу в присутності Президента Асоціації медичних сестер Черкаської області Олійник Ольги Петрівни та заступника головного лікаря з медсестринства Іщенко Олени Миколаївни.
Спеціаліст Асоціації СОІК Іванова Ірина вручила таблички старшим медичним сестрам відділеньта центрів. Урочисто їх було розміщено при вході у відділення/центр. Відтепер, пацієнт, який заходить до відділення/центрчитає надпис - «Чиста лікарня безпечна для пацієнта», що збільшує довіру до лікаря у подальшому його лікуванні.
Під час підготовки до отримання статусу спеціалістом з інфекційного контролю Івановою Іриною було проведено ряд лекційних занять на теми: «Комплексні системи гігієни рук медичного персоналу», «Якісне знезараження виробів медичного призначення одноразового та багаторазового використання», «Технологія ефективної дезінфекції та прибирання в закладах охорони здоров"я ». Персонал закладу під час лекцій проявляв зацікавленість до тем та вів активне обговорення, демонстрував свої практичні навички, зокрема із використання професійної двохвідерної системи для прибирання «Вермоп».
Цю урочисту подію було приурочено до дня медичної сестри. Хочеться відмітити, що на цьому заклад не зупиняється, і в подальшому будуть відзначені і отримають статус усі відділеннята центри, що в свою чергу дозволить надати такий статус всьому диспансеру.
Асоціація «СОІК» бажає вам успіху та завжди відкрита до спілкування.